Brobots – школа, де виховувують майбутніх Ілонів Масків та Біллів Гейтсів

Brobots – школа, де виховувують майбутніх Ілонів Масків та Біллів Гейтсів

Якщо ваша дитина схильна до логічного мислення і любить порпатися в техніці – їй треба до Brobots. Це нова інжинірингова школа повного дня, де:

  • немає дзвоника і домашнього завдання;
  • готують до реального життя, а не іспитів;
  • практика важливіша за теорію;
  • заохочують вчитися один у одного;
  • розвивають таланти, закладені в особистості;
  • вчать самодисципліні та відповідальності за себе.

У цій школі немає нудних уроків і набридливих викладачів. Тут все створено для того, щоб виховувати майбутніх Ілонів Масків та Біллів Гейтсів.

Програма у #brobots нестандартна: багато математики, англійської та фізики зранку, а в другій половині дня діти конструюють і збирають роботів, опановують популярні мови програмування, пишуть власні скрипти та міні-програми, вивчають електроніку та паяють.

Крім того, учні знайомляться з основами підприємництва, фінансової грамотності та права. Тобто змалечку готуються стати бізнесменами.

По вихідних у #brobots працюватимуть гуртки по різних напрямках для всіх охочих. Засновники школи також планують заохочувати до занять дітей з розладами аутистичного спектру.

Якщо ви не хочете зашорювати своє чадо нудними уроками за радянською системою і вам не байдуже, який фундамент буде закладений в його голові, #brobots – чудова альтернатива звичайній школі.

96
Переглянуло
Anonymous
Отправить
Ответ на: