Тихолаз Ігор – за плечима більше 15 років роботи в мас-медіа.

Тихолаз Ігор – за плечима більше 15 років роботи в мас-медіа.

За плечима більше 15 років роботи в мас-медіа: журналістом, режисером, головним редактором (ТБ, друковані та електронні ЗМІ). Освіта профільна вища (Луцьк, ЛГУ), + навчання в аспірантурі (Львів, ЛНУ). Час від часу журналістську роботу межував зі сферою комунікацій – прес-секретар, керівник Прес-центру, PR менеджер. Кілька років поспіль був, як журналіст, акредитований до ВР, маю багато живих контактів з відомими політиками та представниками влади. Досить ґрунтовно вивчив сферу екології, багато писав та розслідував цю проблематику на різних рівнях.

Чотири роки тому вирішив зробити перепочинок від сфери мас-медіа, і пішов працювати управлінцем (керуючий, адміністратор). Відтак – додав до своїх компетенцій досвід створення та запуск нових бізнес проектів у сфері торгівлі та послуг. А також набір та формування ефективної команди, навички адміністрування та керівництва колективом від 12 до 25 працівників, взаємодії з VIP клієнтами та багато іншого унікального досвіду. Відмінний рівень знання української та російської мови, базовий рівень польської та англійської. Маю авто, права категорії “В”.

Загалом працював у різних комерційних та державних структурах, великих корпораціях та невеликих компаніях, громадських організаціях, був волонтером та державним службовцем. Скину посилання на резюме усім, хто зацікавиться деталями мого робочого шляху.

Мешкаємо з сім’єю у Вишневому (Києво-Святошинський район столиці), однак на підйом ми легкі, тому можу розглядати варіанти з переїздом в інше місто (якщо соціально-побутові питання будуть успішно вирішені).

Що я шукаю?
У пошуку нових проектів як сфери мас-медіа, так і менеджменту – прес-секретар, керівник Прес-центру, директор або керуючий підрозділом компанії. Насамперед цікавить повне заглиблення у робочий процес, оскільки лише так потенціал розкривається максимально ефективно. І, звісно, робота має не просто подобатись – має бути шанс закохатись в неї!

Варіанти дистанційної роботи теж розгляну. Рівень оплати праці від 45 тис. грн за повне поглинання , решта обговорюється окремо.

Дякую за увагу!

87
Переглянуло
0
Зацікавилось
Цікавить пропозиція
Anonymous
Отправить
Ответ на: