Max Tovstyi: “Найпріоритетнішим варіантом для мене є вакансія арт директора”.

Max Tovstyi: “Найпріоритетнішим варіантом для мене є вакансія арт директора”.

Мене звати Макс, мені 30 років, хочу знайти роботу, а саме ту, яку я дійсно люблю і хочу робити. Найпріоритетнішим варіантом для мене є вакансія арт директора або будь-яка робота на радіо, розглянути вакансія івент-менеджера або інші, де мої навички стануть до нагоди, а робота буде цікавою та з хорошою зарплатою.

Я працював арт-директором в кількох закладах і завжди гарно справлявся зі своїми обов’язками (пошук музикантів, створення афіш, смм, оформлення сторінок в соц мережах), на додачу був фотографом та інколи звукорежисером (звукорежисером працював також з 2010 року). Я завжди на зв’язку, можу працювати дистанційно, користуюсь Adobe Lightroom, Photoshop, Premier. По суті, можу замінити вам дизайнера, смм та концертного менеджера, ще й сам виступати зі своєю групою (яка на разі є моїм основним доходом).

З приводу роботи на радіо, я гарно розбираюсь в рок та блюз музиці 20го сторіччя, з дитинства слухаю, читаю та цікавлюся такою музикою, колекціоную вініли та диски. Грамотно розмовляю, багато разів був на радіо. Також нагадаю, що працював звукорежисером.

Повне резюме з радістю відправлю, щоб не розписувати тут цілий твір)) Маю великий досвід роботи, вищу освіту, всю необхідну техніку для роботи, я пунктуальний, відповідальний, інтелігентний та креативний. За освітою перекладач англійської, спілкуюся вільно і грамотно, побував в більшості країн Європи, легко знахожу контакт з іноземцями, працював перекладачем та репетитором ще в 17 років, вчився в спеціалізованій школі та закінчив курси, потім універистет (5 років).

Пишіть, розгляну різні вакансії, мрію про дистанційну роботу або з вільним графіком, не дуже хотів би з 9 до 6, хоча все залежить від пропозиції.

Як я писав вище, моя основна робота це моя група, але щоб ви не лякалися, скажу, що усі концерти це вечірній час, переважно пт, сб, інколи чт та нд.

239
Переглянуло
1
Зацікавилось
Цікавить пропозиція
Anonymous
Отправить
Ответ на: