Тетяна Тарасенко – в пошуках роботи на посаду Project Manager.

Тетяна Тарасенко – в пошуках роботи на посаду Project Manager.

Мене звати Тетяна і я у пошуку роботи.

Коротко про себе: почала працювати відразу після закінчення університету, здобувши ступінь спеціаліста у сільському господарстві. За спеціальністю мені не довелось працювати. Працювала на посадах менеджера з адміністративної діяльності-спеціаліста відділу кадрів-адміністратора-заступника директора. Посади змінювались в межах 2-3х компаній, тобто роботу я часто не змінюю). Так чи інакше моя діяльність була пов’язана зі сферою будівельних послуг.

Що я вмію:

  • я чудово знаю офісну роботу, можу розібратись у будь-якому питанні та вирішити його;
  • мені доводилось працювати з документами різного призначення, є досвід роботи з тендерною площадкою ProZorro;
  • в мене є не поганий досвід роботи у кадрах, так як я займалась не лише оформленням кадрових документів, а й безпосередньо приймала участь у пошуку спеціалістів, формуванні команди професіоналів, розробляла бізнес-процеси, посадові інструкції, тощо;
  • маю досвід оформлення та ведення первинної бухгалтерської документації;
  • організовувала будівельну виставку та займалась маркетинговим розвитком компанії, а саме розробляла презентації, брала безпосередню участь у розробці сайту компанії та багато іншого.

Для себе я зрозуміла, що мені дуже подобається працювати з документами, при цьому я не можу виконувати постійно одну і ту ж операцію, важливо, щоб робота була різнопланова, динамічна та корисна для мого розвитку. Також дуже важливим критерієм при виборі роботи для мене є команда співробітників, адже 80% часу ми проводимо на роботі і дуже важливим є гарна атмосфера в колективі.

Більш детальна інформація про мій досвід роботи вказана в резюме, яке я вишлю за запитом.

Якщо вам потрібний відповідальний, старанний та щирий співробітник-то я з радістю розгляну ваші пропозиції.

Дякую, за увагу.

130
Переглянуло
4
Зацікавилось
Цікавить пропозиція
Anonymous
Отправить
Ответ на: