Топ-6 мобільних додатків для самоорганізації

Топ-6 мобільних додатків для самоорганізації

Майже кожна сучасна людина іноді запитує себе, як більше встигати і довше залишатися зосередженим. У великому місті серед заторів, гаджетів і реклами доволі важко зберігати баланс і не розпорошуватися на зайві дрібниці. 

Щоб виконувати більше завдань за менший час, потрібно оптимізувати й автоматизувати усі свої процеси. У блозі Pick The Brain пропонують 6 нових, але вже перевірених аплікацій, які зроблять ваше життя більш організованим і поркащать робочі результати.

FocusMe

Якщо ви цілий день працюєте за комп’ютером, цілком природньо, що ви відволікаєтесь на Facebook, електронну пошту чи Instagram. Часом просто неможливо стриматися, щоб не зазирнути у сторіз чи не перевірити акційну пропозицію від улюбленого бренду.

Іноді доводиться брати справу у свої руки. Наприклад, за допомогою встановлення тимчасового блоку в додатках і на веб-сайтах, які можуть вас відволікати від основної роботи. Одним із найкращих варіантів (про це свідчать рейтинги) є FocusMe. Це програма для відстеження часу, блокування веб-сайтів та загальної продуктивності.

SocialPilot

Цей додаток визнають найкращим інструментом для автоматизації соціальних мереж. Станом на 2019 рік у світі існує близько 2,62 мільярда унікальних користувачів. Щоб визначити свою цільову аудиторію і достукатися до кожної людини, треба витратити чимало зусиль. 

За допомогою SocialPilot ви зможете складати контент-план, планувати публікації, переглядати аналітику й навіть упорядкувати вашу взаємодію з користувачами, відповідаючи на їхні повідомлення безпосередньо з платформи. Тобто цей додаток замінить одразу кілька інструментів, і вам не вам не доведеться витрачати додаткові час і увагу на ведення соцмереж.

Evernote

Маст-хев будь-якої зайнятої людини. Найзручніший і перевірений практикою безкоштовний додаток для заміток, з яким жодна ваша ідея не буде загублена.

Evernote простий, але в ньому є багато різних функцій: форматування тексту, сканування скріншотів, обговорення у чатах, редагування постів з блогу, календар тощо. Це означає, що вам не потрібно відкривати інші додатки для роботи над одним документом. 

Canva

З цим додатком вам не потрібно буде наймати дорогого графічного дизайнера. Перед вами найкращий і найпростіший інструмент для графічного дизайну. Логотипи, інфографіка, візитівки і буклети – Canva впорається із завданнями будь-якої складності. Хочете зробити оформлення для соціальних мереж? Додатку це також під силу.

Ви можете створювати власний дизайн або використовувати готові шаблони, яких у цьому додатку сотні. Canva не лише економить гроші, але й економить ваш час.

Unbounce

Зручна платформа розробки веб-сайтів для будь-якого бізнесу.  Вона знадобиться, якщо вам потрібно швидко запустити лендинг-сторінку, темплейт, спливаюче вікно чи сайт, що продає. Найбільша перевага Unbounce у тому, що навіть початківець впорається із завдання за 30 хвилин. Наразі додатком уже скористалися більше 15-ти тисяч брендів. 

LastPass

Коли ви виконуєте багато справ одночасно, найгірше, що може статися, – це забути пароль від якогось акаунту. Такий казус не лише забере багато часу для скидання всіх даних, але й зашкодити робочому процесу.

Із LastPass ви можна автоматично заповнювати всі свої паролі. Тобто ви зможете використовувати кілька інструментів одночасно, не вводячи жодного пароля. Коли кожна хвилина на рахунку, такий додаток може суттєво зекономити час і врятувати дедлайни.

 

 

 

 

484
Переглянуло
Anonymous
Отправить
Ответ на: