Як кинути нецікаву роботу і почати кар’єру своєї мрії

Як кинути нецікаву роботу і почати кар’єру своєї мрії

Чи доводилося вам коли-небудь думати про зміну роботи? Але ці думки швидко зникали, тому що ви не могли дозволити собі якийсь час сидіти на мілині в пошуках свого призначення. 

Після університету нам бракує практичних знань і досвіду, але ми “горимо” тим, що робимо. З віком цей вогник починає згасати, і робота перестає бути цікавою, перетворюючись на рутину. Ви звинувачуєте все і всіх у своїй незадоволеності, адже боїтеся визнати, що переросли чи просто більше не хочете займатися цією справою.

Але покинути насиджену посаду насправді легше, ніж вам здається. Особливо коли ви розумієте, що ваша робота не робить вас щасливими. 

Ось кілька простих порад, які допоможуть зробити крок у невідомість і зайнятися тим, що вам до душі.

1. Вийдіть зі своєї зони комфорту.

Однією з головних причин, яка заважає піти на компроміс з собою, є небажання подолати межі вашої зони комфорту. Ви не хочете піднімати планку, рухаєтесь підсвідомо, роблячи емоційні корективи і самопожертви.

Але досить! Настав час кинути виклик. Час стрімко спливає, і вам треба плисти за течією – встигати за трендами, відкривати для себе щось нове. Це найкращий спосіб боротьби з монотонністю у професії.

2. Викиньте з голови думки про теперішню роботу. 

У більшості випадків саме наше минуле не дозволяє відкритися сьогоденню. Ваша пам’ять буде забита спогадами про останню роботу, не даючи шансів пробитися думкам про майбутнє.

Але тільки-но ви позбудетесь цих спогадів, одразу зможете зробити величезний крок уперед, назустріч новим звершенням.

3. Довіряйте своїй інтуїції.

Ви прислухаєть до порад колег, друзів і родичів, але не в змозі почути самого себе. Власні інстинкти доволі часто видаються найбільш вірними, тому саме на них варто будувати своє рішення. 

Тому перш ніж звертатися за порадою послухайте, що підказує ваш внутрішній голос. І пам’ятайте, що будь-яке ваше рішення буде правильним.

4. Отримуйте задоволення від поразок.

Звучить абсурдно, згодні. Однак Шлях до кар’єри своєї мрії сповнений каменів і лабіринтів. І якщо ви не готові зазнати поразки, то можете не розраховувати на успіх.

Невдачі – це обов’язковий елемент будь-якого починання, особливо якщо ви дилетант у справі. Сидіння на одному місці – ось справжня поразка, яка автоматично закриє перед вами навіть ті двері, що були широко відчинені. 

5. Не аналізуйте – дійте!

Бути розважливим і обережним добре. Але іноді не варто довго зважувати всі “за” і “проти”, тому що можна втратити шанс. 

Глибокий аналіз і планування є важливими аспектами для візіонера, але ніколи не допускайте, щоб ваші роздуми завадили приймати рішення. Робіть невеликі кроки, а не мисліть гігантськими стрибками. Розділіть свою мету на невеликі цілі, які легше досягти і швидше побачити перші результати. 

Джерело: Lifehack

132
Переглянуло
Anonymous
Отправить
Ответ на: